Telefon
WhatsApp
Mesiad'ın yeni Patronu Ekrem Kap oldu

Uzun yıllardır Merter Sanayici İşadamları Derneği başkanlığını yürüten Yusuf Gecü başkanlık bayrağını,  Yardımcısı Ekrem Kap'a teslim etti. Mesiad Merter sanayici ve İşadamları Derneği yeni  başkanı Ekrem Kap 13 Yıldır Mesiad yönetiminde olup 25 yıllık Tekstil sektöründe tecrübesi olan özel bir isim. 
Mesiad başkanlığını Yusuf Gecü'den  Teslim alan Başkan Ekrem Kap " Yusuf Gecü başkanımız Merter'in ve Türkiye'nin en zor şartlarında başkanlık yaptı. Çok dik durdu, diyetler ödedi. Mesiad'ın kapısını kapatmadı. Kendisine canı gönülden teşekkür ederiz.  Kendisine ve bugüne kadar MESİAD'ımıza   hizmet eden tüm başkan ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. En büyük hedefimiz birlik ve beraberlik olacaktır" dedi. Başkan Ekrem Kap Yeni dönemde de Sokak defilelerinin tekrar yerini alacağını, Türkiye'nin dev organizasyonu olacak Tekstil Fuarı için hazırlık yaptıklarını dile getirirken bu fuara Merter Sanayicilerinin damgasını vuracaklarını sözlerine ekledi. 

Mesiad Başkanı Ekrem Kap Kimdir?
 1973 yılında Düzce'de doğdu, ilk orta Lise eğitimini Düzce'de tamamladı, İktisat fakültesi mezunudur. 25 yıl önce Tekstil ile başlayan Ticaret hayatına ihracatla başladı. Yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Denim Global firmasıyla Merter'in öncü firmalar arasında yerini almakta. Mesiad Eski başkanlardan Ercan Tan'la başlayan yönetim kurulu üyeliğinde, İdris Akdoğan, Rahmetli  Halit Tuna, Yusuf Gecü yönetiminde yerini alarak aranan isim oldu. Başkan Ekrem Kap evli 2 çocuk babası. 

Kaynak: Güngörenin Sesi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Güngören Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği